Skocz do zawartości

Witamy na forum!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełen dostęp do naszego forum. Dzięki rejestracji będzie można dyskutować z innymi członkami naszej społeczności.

Close

Witaj

Witaj na forum dla polskich emigrantów i podróżników.
To pierwszy polski vortal o Polonii i dla Polonii oraz Globtroterów.

Powstał z myślą o wzajemnym wsparciu Rodaków na całym świecie. Zebrane i pogrupowane informacje mają ułatwić życie na obczyźnie, pracę na emigracji i podróżowanie po świecie każdemu, kto pomocy oraz informacji potrzebuje. Polak Polakowi wilkiem ... tu nie będzie. Wręcz przeciwnie. Tu ceni się dobre intencje i łamanie stereotypu, który przylgnął do polskiej emigracji. Są miejsca i momenty, w których My Polacy potrafimy się jednoczyć. To właśnie ten moment i to miejsce :)

Poza wzajemną pomocą, wymianą doświadczeń i kreowaniem pozytywnego wizerunku Polaka na emigracji, promować będziemy polską kulturę i twórczość pod wszelką postacią - film, muzyka, teatr, poezja ... Bądźmy dumni, że jesteśmy Polakami, trzymając się z daleka od politycznych przepychanek.

Żeby w pełni korzystać z licznych możliwości forum musisz się zarejestrować (podając nick i adres e-mail). Nie martw się jednak, gdyż jest to bardzo prosta czynność, na którą poświęcisz niecałą minutę. Dzięki temu poza przeglądaniem wszystkich tematów będziesz mógł, między innymi:
  • Zakładać nowe tematy i odpowiadać w już istniejących
  • Subskrybować poszczególne tematy i otrzymywać automatyczne powiadomienia o nich
  • Stworzyć własny profil i nawiązać nowe znajomości, przyjaźnie, kontakty biznesowe
  • Zdobywać doświadczenie i dzielić się wiedzą
  • Brać udział w licznych konkursach i zdobywać nagrody

Zarejestruj się, dołącz do nas i czuj się jak u siebie.

Serdecznie zapraszamy :)
Administracja Forum emigrantPL.com

Pomoc
Kontakt

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie

Polski projekt w Chile - alternetywny sposób na zwiedzanie

chile turystyka w chile polacy w chile

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   regres

regres
  • Administrator
  • 1597 postów
  • Staż: 4 rok, 11 m-c and 2 dni
  • LokalizacjaPolska
Reputacja: 65

Napisano 23 luty 2013 - 14:15

Niesamowite :) Super projekt POLAKÓW w Chile!

Dołączona grafika

Ile osób pomyślałoby o Chile, jako o kraju w którym można rozwinąć swój start-up? Tymczasem grupa Polaków, dzięki projektowi StartUpChile, postanowiła stworzyć tam własną firmę.

...
"Chayamuni", to gra i przewodnik dla turystów znudzonych zwiedzaniem w tradycyjny sposób. Ma to być coś dla bardziej dociekliwych i wymagających turytów, których potrzeb nie zaspokaja wycieczka, podczas której odhaczają kolejne punkty z przewodnika. To gratka dla ludzi, którzy poznając miasto chcą wniknąć w jego klimat i historię...poznać jego magię i tajemnice.

- Dostarczamy platformę na system iOS (docelowo również Android), która umożliwiającą dzielenie się historiami dotyczymi rzeczywistych miejsc, wydarzeń i ludzi. Całość z odrobiną bajkowej fabularyzacji. Historie które pozwalają na alternatywne zwiedzanie miast na całym świecie. Użytkownik czyta historię na swoim smartfonie, gdzie kolejne rozdziały prowadzą go przez ciekawe miejsca. Każdy rozdział zakończony jest zagadką, którą można rozwiązać będąc tylko na miejscu - opisuje projekt Łapsa-Malawska. Poprawna odpowiedź pozwala na otwarcie kolejnego rozdziału.

...
Cały artykuł:
http://nt.interia.pl...muni,nId,694388

Wywiad:

Blog:

http://blog.chayamuni.com/

FB:

http://www.facebook.com/chayamuni

• Archetyp lubi to

facebook.png

To ja - profil FB emigrantPL.com

Nikt mnie nie lubi  :sorry:  Zmień to :give_rose:

#2 OFFLINE   Archetyp

Archetyp
  • Administrator
  • 1648 postów
  • LokalizacjaBelgia
Reputacja: 77

Napisano 02 marzec 2013 - 10:23

Dołączona grafika

Autorzy projektu których serdecznie pozdrawiamy :)

Z nadzieją iż pozostaniemy w przyjaznych relacjach :)

userbar2.png                                                                                                                       faq1.jpg

#3 OFFLINE   regres

regres
  • Administrator
  • 1597 postów
  • LokalizacjaPolska
Reputacja: 65

Napisano 02 marzec 2013 - 14:34

Sympatico :)

facebook.png

To ja - profil FB emigrantPL.com

Nikt mnie nie lubi  :sorry:  Zmień to :give_rose:

#4 OFFLINE   Archetyp

Archetyp
  • Administrator
  • 1648 postów
  • LokalizacjaBelgia
Reputacja: 77

Napisano 02 marzec 2013 - 16:03

Nie tylko Sympatyczni ale i mają świetny widzę plan który jak ulał pasuje do naszego profilu .

Ja bardzo chętnie bym ich popromował z założeniem szerzej zakrojonej współpracy w przyszłości .

Poczekamy - może zaglądną (oczywiście nieskromnie napisałem liścik ;) )

userbar2.png                                                                                                                       faq1.jpg

#5 OFFLINE   Jack091

Jack091
  • Zablokowany
  • 60 postów
  • Staż: 3 rok, 9 m-c
  • LokalizacjaSoton
Reputacja: 0

Napisano 01 maj 2014 - 20:29

Ogromny respekt dla tych państwa za stworzenie tak fantastycznego projektu. Naprawdę jeszcze raz wielki szacunek. Dopiero teraz odkryłem ten temat...

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych