Skocz do zawartości

Witamy na forum!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełen dostęp do naszego forum. Dzięki rejestracji będzie można dyskutować z innymi członkami naszej społeczności.

Close

Witaj

Witaj na forum dla polskich emigrantów i podróżników.
To pierwszy polski vortal o Polonii i dla Polonii oraz Globtroterów.

Powstał z myślą o wzajemnym wsparciu Rodaków na całym świecie. Zebrane i pogrupowane informacje mają ułatwić życie na obczyźnie, pracę na emigracji i podróżowanie po świecie każdemu, kto pomocy oraz informacji potrzebuje. Polak Polakowi wilkiem ... tu nie będzie. Wręcz przeciwnie. Tu ceni się dobre intencje i łamanie stereotypu, który przylgnął do polskiej emigracji. Są miejsca i momenty, w których My Polacy potrafimy się jednoczyć. To właśnie ten moment i to miejsce :)

Poza wzajemną pomocą, wymianą doświadczeń i kreowaniem pozytywnego wizerunku Polaka na emigracji, promować będziemy polską kulturę i twórczość pod wszelką postacią - film, muzyka, teatr, poezja ... Bądźmy dumni, że jesteśmy Polakami, trzymając się z daleka od politycznych przepychanek.

Żeby w pełni korzystać z licznych możliwości forum musisz się zarejestrować (podając nick i adres e-mail). Nie martw się jednak, gdyż jest to bardzo prosta czynność, na którą poświęcisz niecałą minutę. Dzięki temu poza przeglądaniem wszystkich tematów będziesz mógł, między innymi:
  • Zakładać nowe tematy i odpowiadać w już istniejących
  • Subskrybować poszczególne tematy i otrzymywać automatyczne powiadomienia o nich
  • Stworzyć własny profil i nawiązać nowe znajomości, przyjaźnie, kontakty biznesowe
  • Zdobywać doświadczenie i dzielić się wiedzą
  • Brać udział w licznych konkursach i zdobywać nagrody

Zarejestruj się, dołącz do nas i czuj się jak u siebie.

Serdecznie zapraszamy :)
Administracja Forum emigrantPL.com

Pomoc
Kontakt

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie

Sklepy internetowe

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 OFFLINE   Julia

Julia
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Staż: 1 rok, 8 m-c and 25 dni
  • LokalizacjaKopenhaga
Reputacja: 0

Napisano 29 lipiec 2016 - 12:10

Korzystacie? Macie jakieś ulubione? Coś polecacie? Oczywiście nie chodzi mi o serwisy aukcyjne, z tego cały świat korzysta. Dla mnie jest to wygodniejsze niż jeżdżenie po całym mieście w poszukiwaniu potrzebnych rzeczy/elektroniki itp, zwłaszcza, że dopiero się urządzam. Ostatnio sprowadziłam sobie garderobę i szafki z meblelargo.pl, zdziwiła mnie szybkość dostawy i nawet sporo zaoszczędziłam w porównaniu do cen, które zastałam w sklepach stacjonarnych. Teraz poszukuję rzetelnego sklepu z elektroniką, ale temat rzucam ogólny, może ktoś poza mną skorzysta z Waszych poleceń.

#2 OFFLINE   marianosek

marianosek
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Staż: 1 rok, 4 m-c and 27 dni
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 26 listopad 2016 - 23:09

Ja robię bardzo dużo zakupów w sieci, kupuje przeważnie ubrania, kosmetyki oraz książki. Jeśli podobnie jak ja jesteście molami książkowymi, warto przejrzeć sobie księgarnię www.rewolucja.co.uk - mają bardzo duży wybór książek, organizują sporo promocji, w piątki jest obniżka na jeden wybrany tytuł do 50%. Koszty wysyłki to 2 funty, także niewiele, a w przypadku większego zamówienia jest ona darmowa. 

#3 OFFLINE   Gracz82

Gracz82
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Staż: 1 rok and 24 dni
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 30 marzec 2017 - 21:01

Teraz to sklepy w necie są tak dobrze zaopatrzone i fachowo obsługiwane, że właściwie co jeden i lepszy. Serio, jeszcze tylko moment i ludzie zaczną zamawiać na allegro chleb. Potem to już równia pochyła ;)

#4 OFFLINE   annabelle56

annabelle56
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • Staż: 1 rok and 11 dni
  • LokalizacjaHolandia

Napisano 12 kwiecień 2017 - 16:23

Ulubionych raczej nie mam, jak już szukam czegoś konkretnego to po prostu przeglądam różne oferty i wybieram najkorzystniejszą. Nie wszystko też zamawiam przez neta. Pewnie, to jest wygoda, często można zaoszczędzić, większy wybór, ale np. nigdy nie zamawiałam spożywki online (typu chleb, mleko itd.) i chyba się nie przekonam. Z ciuchami np. też różnie bywa. Nigdy nie kupiłabym spodni w ten sposób, bo na mnie mało które dobrze leżą, więc więcej bym straciła na zwrotach niż na przymierzeniu stacjonarnie.

#5 OFFLINE   CarlH

CarlH
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • Staż: 9 m-c and 21 dni
  • LokalizacjaWawa

Napisano 02 lipiec 2017 - 13:58

Nie wiem czy akurat na allegro, ale generalnie zakupy online typu chleb, to też już nie jest wielki problem ;) Ja najczęściej zamawiam tam, gdzie znajdę lepszą ofertę. No chyba że na kilometr czuć od sklepu, że to jakaś ściema, to też trzeba brać pod uwagę :p

#6 OFFLINE   waldek

waldek
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • Staż: 7 m-c and 18 dni
  • LokalizacjaUK

Napisano 05 wrzesień 2017 - 14:37

Na allegro tak podniesli marze za sprzedaz, ze wiekszosc graczy raczej powoli zacznie stamtad uciekac. Bedzie duzo zlecen na budowe e-sklepow ;)

#7 OFFLINE   marianosek

marianosek
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Staż: 1 rok, 4 m-c and 27 dni
  • LokalizacjaWarszawa

Napisano 06 kwiecień 2018 - 13:27

Teraz to sklepy w necie są tak dobrze zaopatrzone i fachowo obsługiwane, że właściwie co jeden i lepszy. Serio, jeszcze tylko moment i ludzie zaczną zamawiać na allegro chleb. Potem to już równia pochyła ;)

Ja trochę zraziłam się do allegro, kilka razy się zdarzyło, że zostałam po prostu oszukana. Wolę sklepy internetowe, takie zakupy wydają mi się bardziej bezpieczne, ale może to tylko takie moje wrażenie. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych