Skocz do zawartości

Witamy na forum!

Zaloguj lub Zarejestruj się aby uzyskać pełen dostęp do naszego forum. Dzięki rejestracji będzie można dyskutować z innymi członkami naszej społeczności.

Close

Witaj

Witaj na forum dla polskich emigrantów i podróżników.
To pierwszy polski vortal o Polonii i dla Polonii oraz Globtroterów.

Powstał z myślą o wzajemnym wsparciu Rodaków na całym świecie. Zebrane i pogrupowane informacje mają ułatwić życie na obczyźnie, pracę na emigracji i podróżowanie po świecie każdemu, kto pomocy oraz informacji potrzebuje. Polak Polakowi wilkiem ... tu nie będzie. Wręcz przeciwnie. Tu ceni się dobre intencje i łamanie stereotypu, który przylgnął do polskiej emigracji. Są miejsca i momenty, w których My Polacy potrafimy się jednoczyć. To właśnie ten moment i to miejsce :)

Poza wzajemną pomocą, wymianą doświadczeń i kreowaniem pozytywnego wizerunku Polaka na emigracji, promować będziemy polską kulturę i twórczość pod wszelką postacią - film, muzyka, teatr, poezja ... Bądźmy dumni, że jesteśmy Polakami, trzymając się z daleka od politycznych przepychanek.

Żeby w pełni korzystać z licznych możliwości forum musisz się zarejestrować (podając nick i adres e-mail). Nie martw się jednak, gdyż jest to bardzo prosta czynność, na którą poświęcisz niecałą minutę. Dzięki temu poza przeglądaniem wszystkich tematów będziesz mógł, między innymi:
  • Zakładać nowe tematy i odpowiadać w już istniejących
  • Subskrybować poszczególne tematy i otrzymywać automatyczne powiadomienia o nich
  • Stworzyć własny profil i nawiązać nowe znajomości, przyjaźnie, kontakty biznesowe
  • Zdobywać doświadczenie i dzielić się wiedzą
  • Brać udział w licznych konkursach i zdobywać nagrody

Zarejestruj się, dołącz do nas i czuj się jak u siebie.

Serdecznie zapraszamy :)
Administracja Forum emigrantPL.com

Pomoc
Kontakt

Guest Message by DevFuse

Zdjęcie

Spiknik - jak Polacy mogliby łatwo zgadać się za granicą

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1 OFFLINE   Pkidak

Pkidak
  • Użytkownik
  • 1 postów
  • Staż: 7 m-c and 18 dni
  • LokalizacjaKrakow
Reputacja: 0

Napisano 28 kwiecień 2017 - 12:53

Cześć!

Wiadomo że niełatwo zorganizować i spotkać się Polakom za granicą, szczególnie jeśli znajomi z nami przebywający za nie są zbyt chętni do działania.
Pomyślałem, że mam narzędzie które pomogło by Wam wzajemnie poznać się i organizować wspólne wypady, działania - czasem nie zdajemy sobie sprawę, że za rogiem mieszka bratnia dusza, a wiadomo - w jedności siła.

Do rzeczy:
Jestem jednym z twórców starującego właśnie portalu społecznościowego SPIKNIK.PL z wygodnym i dostępnym dla wszystkich katalogiem ogłoszeń wydarzeń stworzonych przez użytkowników i mapą wydarzeń.
Mówiąc w wprost: masz pomysł by coś zrobić, to zakładasz wydarzenie np. w Londynie - wyjście na piwo, wycieczka, sport itp, i każdy może zobaczyć Twoje wydarzenie w katalogu wydarzeń i na mapie przeglądając co ciekawego w jego okolicy się dzieje a następnie dołączyć. Jest wiele kategorii wydarzeń, każdy znajdzie coś dla siebie. Za niedługo powstanie też aplikacja na smartfony, dzięki czemu korzystanie z Spiknika będzie jeszcze łatwiejsze, a możliwości jeszcze większe.

Spiknik jest oczywiście w pełni darmowy, nie rozsyła żadnego spamu, a rejestracja i założenie wydarzenia, które będzie mogła zobaczyć cała "Polonia" trwa kilkanaście sekund.

To nowy portal i jak widać dopiero się rozkręca, ale myślę, że z Waszym udziałem stanie się naprawdę świetnym narzędziem do poznawania się i spotkań Polaków za granicą.

Adres:

https://spiknik.pl/

Wyjdź do ludzi!

Zachęcam do skorzystania i pozdrawiam :)

Wysłane z mojego SM-N9005 przy użyciu Tapatalka

#2 OFFLINE   Wrocki

Wrocki
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • Staż: 2 m-c and 28 dni
  • LokalizacjaManchester
Reputacja: 0

Napisano 18 wrzesień 2017 - 13:34

Jest jeden poważny obyczajowy problem. Polacy za granicę jadą w celach turystycznych i biznesowych, ale nigdy po to, żeby spotkać innych Polaków. Nie znam krajanów, którzy cieszyliby się na widok współkrajanów za granicą. Ludzie się unikają i uciekają od wszelkiego co Polskie - nie bez powodu. Dlatego uważam, że pomysł jest mocno nietrafiony.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych